Szafy na elektronarzędzia

Nowoczesne szafy na elektronarzędzia to Twój sposób na jeszcze lepszą organizację w miejscu pracy. Odpowiednie przechowywanie minimalizuje ryzyko usterek i zwiększa dostępność towarów. Sprawdź, dlaczego jeszcze warto zainwestować w zautomatyzowane szafy na elektronarzędzia. Poznaj propozycje Irmatic. 

irstock-945-hover
irstock-1260-hover
irdrawer-hover
irlocker-hover
irdepo-hover
irspace-hover
irpoint-icon
irsystem-hover
3

Czym są innowacyjne szafy na elektronarzędzia?

Proponowane przez Irmatic rozwiązania łączą w sobie funkcjonalność oraz wygodę. Inwestycja w szafy na elektronarzędzia to rozwój, który szybko się zwraca. W każdej skrytce, którą możemy wymiarami dopasować do potrzeb konkretnych produktów, można umieścić kilka, kilkanaście, a nawet kilkaset produktów, by kadra pracownicza zawsze miała je pod ręką. Panel, który w swoim działaniu wykorzystuje system komputerowy, jest łatwy w obsłudze. W szafie na elektronarzędzia można umieszczać nowe produkty, używane, a także odbierać zwroty od pracowników po pracy. 

Co wyróżnia szafy do przechowywania elektronarzędzi – od polskiego producenta?

Szafy na elektronarzędzia zaprojektowane i stworzone w polskiej firmie Irmatic to bez wątpienia urządzenia do zadań specjalnych. Konstruktorzy dbają o to, by były one produkowane tylko i wyłącznie z najwyższej jakości surowców. System komputerowy w łatwy sposób można zintegrować z wewnętrznym systemem w firmie, dzięki czemu z biura można nadzorować stany magazynowe.

Szafy na elektronarzędzia Irmatic to niezbędny pomocnik w każdej firmie. Z powodzeniem zastępują pracę ludzi i są dostępne przez całą dobę, co sprawia, że pasują do każdego systemu pracy.

Korzyści ze stosowania szaf na elektronarzędzia w firmie

Zastanawiasz się, czy warto inwestować w szafy na elektronarzędzia? Oto lista korzyści, które niesie za sobą ich zakup:

  • pojemność szafy można wykorzystać w optymalny, ponieważ wykonujemy na zamówienie dla każdego klienta,
  • z powodzeniem zastępują pracownika magazynowego,
  • zmniejszają koszty prowadzenia działalności gospodarczej lub spółki,
  • optymalizują wykorzystanie powierzchni w firmie,
  • ułatwiają utrzymanie porządku w narzędziowni,
  • są łatwe w obsłudze,
  • system komputerowy nawiguje stany magazynowe,
  • system generuje automatyczne raporty.

Bez względu na to, czy zdecydujesz się na automat IRSTOCK 945, w którym można umieścić nawet 945 unikalnych skrytek, czy też IRDRAWER, który pozwala na przechowywanie nawet 1792 produkty jednocześnie, z pewnością będziesz zadowolony ze współpracy z naszą firmą. 

Zainwestuj w personalizowane szafy elektronarzędziowe od Irmatic

Nowoczesna szafa na elektronarzędzia powinna znaleźć się w każdej firmie usługowej lub produkcyjnej. Wbrew pozorom utrzymanie porządku w narzędziowni to duże wyzwanie, a harmider zawsze generuje straty. Zdecyduj się na spotkanie z naszym przedstawicielem. Odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania i przygotujemy projekt zgodny z Twoimi oczekiwaniami. W swoich zasobach mamy do zaproponowania kilka rozwiązań. Ich celem jest ułatwienie organizacji pracy w firmie. Z produktami IRMATIC możesz zaaranżować mobilne centrum dowodzenia lub inteligentny magazyn — takie decyzje są przyszłościowe i z pewnością poprawiają wydajność i przepustowość w każdej firmie. 

Nie zwlekaj dłużej. Zrób krok w przód i wyprzedź swoją konkurencję z IRMATIC!

Zamów automat wrzutowy

Porozmawiajmy o możliwościach, jakie dadzą Ci nowoczesne urządzenia IRMATIC.

irmatic-logo-white

Irmatic Sp. z o.o.

ul. Sobienki 30,
08-445 Osieck
NIP: 123 149 55 51

[email protected]

Adres korespondencyjny:
ul. Puławska 457,
02-844 Warszawa

Sebastian Sawicki

+48 514 840 644

Michał Zaremba

+48 600 088 914

Przemysław Jałocha

+48 507 249 855

Napisz do nas

Zgoda