Szafy narzędziowe

Zdecyduj się na szafy narzędziowe dla profesjonalistów. Wybierz sprawdzone rozwiązania, by dopracować organizację pracy w swojej firmie. Z Irmatic to proste. Postaw na jakość wdrażanych rozwiązań i zapomnij o uciążliwych problemach z brakiem kadry. Szafy narzędziowe to urządzenia wielofunkcyjne, które po prostu warto mieć. Poznaj ich wszystkie zalety.

irstock-945-hover
irstock-1260-hover
irdrawer-hover
irlocker-hover
irdepo-hover
irspace-hover
irpoint-icon
irsystem-hover
3

Do czego służą innowacyjne szafy narzędziowe?

Szafy narzędziowe to wielofunkcyjne rozwiązania, które łączą w sobie praktyczne skrytki o różnych rozmiarach z programem komputerowym, który nimi zarządza. Są to w zasadzie bezobsługowe maszyny, które można wykorzystywać w wielu branżach i sektorach produkcyjnych. 

Fenomen szaf narzędziowych polega na tym, że są one szyte na miarę potrzeb klientów Irmatic. Żadne urządzenie produkowane na masową skalę nie dorówna możliwościom urządzeń, które są projektowane zgodnie z potrzebami konkretnych firm. 

Jakie funkcje mogą mieć szafy narzędziowe od polskiego producenta?

Projektowane przez Irmatic szafy narzędziowe pełnią kilka funkcji. Oto te, które są wymieniane najczęściej przez naszych klientów:

  • szafa narzędziowa Irmatic to wirtualny magazyn,
  • szafa narzędziowa zastępuje pracownika, co sprawia, że ma wpływ na ilość stanowisk pracy w firmie w dziale magazynowym,
  • system umieszczony w urządzeniu generuje automatyczne raporty o stanie magazynowym,
  • szafy na narzędzia mogą przyjmować zwroty zużytych akcesoriów i narzędzi. 

Ponadto każde urządzenie redukuje powierzchnię magazynu i poprawia wydajność tego działu w firmie. A już od dawna wiadomo, że to, czego w firmie nie widać, ma kluczowy wpływ na generowane zyski. 

Jakie korzyści otrzymasz, inwestując w nowoczesne szafy narzędziowe?

Największą korzyścią, która skutecznie zachęca do inwestowania w wirtualne magazyny z pełnym oprogramowaniem do zarządzania, jest wygoda. Można ją dostrzec niemal na każdym poziomie pracy szafy na narzędzia. Już od pierwszego załadunku, urządzenie bez potrzeby kolejnego pracownika, może obsłużyć każdy z kadry. Panel sterowania jest przejrzysty i dopasowany do funkcji urządzenia: może to być maszyna wydająca lub przyjmująca zwroty, a można również te funkcje łączyć. 

Kolejną istotną korzyścią jest czuwanie nad stanem magazynu. Automat generuje samodzielnie raporty i wysyła je do wewnętrznego systemu w firmie lub na podany adres mailowy. W ten sposób dobowe wykorzystanie narzędzi lub pełne skrytki ze zwrotami nie będą blokowały pracy pracowników.

Ponadto szafy narzędziowe to efektownie wyglądające urządzenia, które ułatwiają utrzymanie porządku w strefie magazynowej. Nie ma tutaj mowy o pomyłkach lub zaniedbaniach. Produkty zawsze znajdują się na swoim miejscu, a pracownicy dzięki temu mogą sprawnie wykonywać powierzone im zadania. 

W jakich branżach sprawdzają się szafy narzędziowe?

Już dziś widać, że dzięki elastycznemu podejściu firmy Irmatic, szafy narzędziowe można stosować w każdej branży. Sprawdzają się zarówno w szeroko pojętym przemyśle, jak i w mniejszych warsztatach, w których zatrudnionych jest kilku mechaników. Funkcjonalność szaf narzędziowych poprawia wydajność kadry, ponieważ eliminuje się problem zagubionych narzędzi i akcesoriów do nich. Każdy produkt zawsze ma swoje miejsce, a kolejne dokupione narzędzia można umieszczać w skrytkach urządzenia zawsze, gdy tylko jest taka potrzeba.

Reasumując, szafy narzędziowe znajdują swoje zastosowanie w logistyce, w lotnictwie, a także w automotive i transporcie

Co jeszcze warto wiedzieć o szafach narzędziowych od polskiego producenta?

Decydując się na współpracę z polskim producentem, otrzymujesz pewność, że urządzenie spełni Twoje największe oczekiwania i potrzeby. A wszystko dlatego, że każda szafa narzędziowa jest wykonywana na zamówienie. W pierwszym kroku, po zapoznaniu się z naszą ofertą i możliwościami, decydujesz się na konkretny model produktu, by następnie dopasować wielkość poszczególnych skrytek do przechowywanych w nich towarów. Chociaż ten proces może wydawać się skomplikowany, w praktyce jest prosty i przejrzysty. Nasz przedstawiciel odpowie na Twoje wszystkie pytania i pomoże w wypełnieniu dokumentacji. Resztą zajmie się nasz wyspecjalizowany zespół, który zadba o to, by urządzenie spełniało wszystkie wytyczne. 

Wykorzystaj potencjał nowoczesnych rozwiązań i zamów szafy na narzędzia do firmy

Marka Irmatic powstała z myślą o podnoszeniu standardów pracy i obsługi klientów. Z szafami narzędziowymi od polskiego producenta możesz z powodzeniem realizować zamówienia, a Twoja kadra będzie miała pod ręką wszystko, czego potrzebuje. Nawet jeśli firma pracuje na nocną zmianę, urządzenie będzie z powodzeniem pracowało przez całą dobę. 

Postaw na innowacyjne produkty, które umożliwiają generowanie większych zysków. Zadbaj o bezpieczeństwo i wygodę pracowników, by każda czynność mogła być wykonana bezproblemowo i szybko. Z Irmatic szybko wypłyniesz na głębokie wody biznesu. Skorzystaj z konkurencyjnych cen i złóż zamówienie na szafę na narzędzia.

Zamów automat wrzutowy

Porozmawiajmy o możliwościach, jakie dadzą Ci nowoczesne urządzenia IRMATIC.

irmatic-logo-white

Irmatic Sp. z o.o.

ul. Sobienki 30,
08-445 Osieck
NIP: 123 149 55 51

[email protected]

Adres korespondencyjny:
ul. Puławska 457,
02-844 Warszawa

Sebastian Sawicki

+48 514 840 644

Michał Zaremba

+48 600 088 914

Przemysław Jałocha

+48 507 249 855

Napisz do nas

Zgoda