Przemysław Jałocha

Manager skupiający się na ciągłym doskonaleniu produktów oraz procesów wewnątrz organizacji. Zaangażowany w opracowywanie oraz rozwój nowych produktów. Pasjonat nowych technologii rozszerzających możliwości produktów (IoT), wspomagających działania operacyjne przedsiębiorstwa poprzez wykorzystanie analityki danych (BI, AI) oraz automatyzujących procesy produkcyjne (Industry 4.0). W ramach swojej pracy wykorzystuje koncepcje lean manegement jako jeden z elementów zwiększających konkurencyjność firmy.

Sebastian
SAWICKI

Manager w tworzeniu koncepcji i projektowaniu urządzeń wspomagających procesy z obszaru Industry 4.0 oraz Retail 3.0. Prowadzi nadzór merytoryczny, technologiczny oraz finansowy nad nowymi projektami R&D z zakresu budowy urządzeń dla wybranych gałęzi przemysłu. Zajmuje się optymalizacją na każdym etapie w procesie projektowania i produkcji. Współpracował między innymi z: GK Polimex Mostostal, ZRE Katowice, Warszawski Uniwersytet Medyczny, Polska Grupa Zbrojeniowa.

Michał
Zaremba

Manager z doświadczeniem zawodowym w sprzedaży, logistyce oraz planowaniu produkcji m.in. w sektorach takich jak ICT, INDUSTRY i FMCG. Odpowiada za prowadzenie projektów od strony formalno-prawnej, finansowej oraz sprzedażowej. Doświadczenie zawodowe zdobył w ramach realizacji projektów dla takich spółek jak: T-Mobile, Tech Data, Samsung, Polska Grupa Zbrojeniowa. Efektywnie wspiera procesy logistyczne oraz produkcyjne szczególnie w zakresie Self Service, Self Checkout, Digital Signage, Click&Collect.

Producent automatów vendingowych – innowacja i zaangażowanie

Rzetelny, godny zaufania dystrybutor urządzeń vendingowych to gwarancja wysokiej jakości maszyn i wzorowej obsługi klienta. Postaw na IRMATIC, polskiego producenta automatów vendingowych dla przemysłu, produkcji, ochrony zdrowia czy handlu, aby móc korzystać z najwyższej klasy rozwiązań wydawczych.

Producent automatów vendingowych – czym kierować się przy jego wyborze

Wybierając producenta automatów vendingowych, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na to, jaki stopień personalizacji urządzenia i dołączonego do niego oprogramowania oferują firmy vendingowe. Tylko indywidualne podejście może zagwarantować pełne zadowolenie z urządzenia i jego wydajną pracę.

Wiemy, jak ważne jest stuprocentowe dopasowanie parametrów automatów do potrzeb klienta, dlatego jako producent maszyn vendingowych dbamy o dużą elastyczność naszej oferty. Klienci mają do dyspozycji rozwiązania skrytkowe i szufladowe, które mogą konfigurować i łączyć ze sobą w zależności od potrzeb. W schowkach umieścisz na przykład narzędzia skrawające, rękawice, maski i inne artykuły BHP.

Twoi pracownicy mogą korzystać z naszych urządzeń 24h/7 i pobierać lub zwracać przedmioty niezbędne do pracy bez asysty magazyniera. Ponadto zapewniamy dedykowane oprogramowanie do obsługi urządzeń, skrojone pod potrzeby klienta. Zewnętrzny wygląd automatu także podlega modyfikacjom w zależności od wymagań.

Firmy vendingowe – polskie czy zagraniczne?

Poszukując właściwego producenta maszyn vendingowych, warto postawić na lokalną firmę. W ten sposób można nie tylko wesprzeć rodzimą gospodarkę, ale również oszczędzić sobie ewentualnych problemów wynikających z różnic językowych.

Polski producent automatów vendingowych IRMATIC to gwarancja zrozumienia krajowego rynku, a także brak problemów z komunikacją, zarówno na etapie rozpoczynania współpracy, jak i w zakresie aspektów związanych z serwisowaniem i konserwacją urządzeń. Stawiając na nasze produkty, nie napotkasz na problemy ze zrozumieniem Twoich potrzeb. Możesz liczyć na pełną realizacją Twojej wizji, co może być trudniejsze do zrealizowania przy obsłudze przez firmę zagraniczną.

Dystrybutor urządzeń vendingowych – jak rozpocząć z nim współpracę?

Nawiązanie współpracy z dystrybutorem urządzeń vendingowych to znacznie prostszy proces, niż mogłoby się w pierwszej chwili wydawać. Wystarczy skontaktować się z przedstawicielem firmy IRMATIC i przedstawić swoje pomysły, plany oraz wymagania.

Ekspert przeanalizuje sytuację i doradzi, jak w danej firmie można optymalnie wykorzystać urządzenia vendingowe. Następnie IRMATIC, jako producent automatów vendingowych przygotuje zamówione maszyny, a także oprogramowanie do nich, uwzględniając wybraną przez klienta konfigurację i jego wymagania w zakresie możliwości dedykowanego oprogramowania.