Automaty biurowe

Zminimalizuj koszty i zwiększ wydajność kadry, dzięki nowoczesnym automatom biurowym. Estetycznie wykonane maszyny o niezwykłej funkcjonalności w dużym stopniu ułatwiają zarządzanie artykułami papierniczymi, a także usprawniają przepływ dokumentów na terenie obiektu. Skorzystaj z innowacyjnych rozwiązań i zainwestuj w automaty biurowe, które usprawnią zarządzanie artykułami biurowymi w firmie.
irstock-945-hover
irstock-1260-hover
irdrawer-hover
irlocker-hover
irdepo-hover
irspace-hover
irpoint-icon
irsystem-hover
3

Cechy charakterystyczne automatów biurowych

Automaty biurowe to maszyny, które zbudowane są ze skrytek o różnych rozmiarach oraz dotykowego panela, który kieruje pobieraniem lub zdawaniem artykułów papierniczych i biurowych. Dzięki personalizacji poszczególnych urządzeń można je dopasować pod względem wielkości oraz funkcjonalności do potrzeb każdej firmy — również Twojej. 

Zaprojektowane zgodnie z oczekiwaniami inwestora gwarantują efektowne zastosowanie bez generowania dodatkowych kosztów. To ogromne ułatwienie na każdym poziomie współpracy: pracownik — pracodawca oraz pracownik — pracownik.

Kiedy warto rozważyć zakup automatów do biura?

Nowoczesne automaty biurowe już dziś mogą być wykorzystywane zarówno w ogromnych korporacjach, jak i w i mniejszych wydziałach firm. Wszędzie tam, gdzie brakuje czasu na zarządzanie artykułami biurowymi, automat zastąpi pracę człowieka i zrobi to na najwyższym poziomie. A dzięki generowaniu automatycznych raportów, menadżer lub kierownik zawsze mają dostęp do stanów magazynowych oraz innych praktycznych szczegółów, widocznych w systemie.

Zalety korzystania z biurowych automatów — sprawdź, jakie zyski możesz wygenerować

Zastanawiasz się, jakie są zalety automatów biurowych? Oto najważniejsze cechy tych urządzeń:

  • nie wymagają stałego nadzoru człowieka,
  • usprawniają dostęp do artykułów biurowych i dokumentów,
  • minimalizują koszty miesięcznych nakładów na zarządzanie artykułami biurowymi,
  • poszczególne skrytki zapewniają porządek nawet wśród najmniejszych akcesoriów biurowych.

Dopasuj automat biurowy do własnych potrzeb i złóż zamówienie u polskiego producenta

Jeśli zależy Ci na optymalizacji warunków pracy, stały dostęp do dokumentów, artykułów biurowych oraz możliwości zdawania zużytych produktów, zainwestuj w nowoczesny automat biurowy. Maszyny wydawcze gwarantują wysoką wydajność, świetną organizację pracy oraz generują w sposób automatyczny okresowe raporty. Informują również o brakach w poszczególnych sektorach, co sprawia, że uzupełnianie magazynu odbywa się dokładnie wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba. W ten sposób praca nawet w małym biurze jest świetnie zorganizowana i wytwarza znacznie mniejsze koszty.

W naszej ofercie znajdziesz również automaty vendingowe oraz automaty IT. Poznaj całą ofertę polskiego producenta automatów wydawczych i umów się na konsultację z naszym przedstawicielem.

Gdy cenisz funkcjonalność na najwyższym poziomie, nasze automaty biurowe bez wątpienia spełnią Twoje oczekiwania.

Zamów automat biurowy dla firm

Porozmawiajmy o możliwościach, jakie dadzą Ci nowoczesne urządzenia IRMATIC.

irmatic-logo-white

Irmatic Sp. z o.o.

ul. Sobienki 30,
08-445 Osieck
NIP: 123 149 55 51

[email protected]

Adres korespondencyjny:
ul. Puławska 457,
02-844 Warszawa

Sebastian Sawicki

+48 514 840 644

Michał Zaremba

+48 600 088 914

Przemysław Jałocha

+48 507 249 855

Napisz do nas

Zgoda