Automaty MRO

Wykorzystaj potencjał automatów MRO w swojej firmie i zorganizuj sprawne działanie magazynu. Z automatami MRO to możliwe. Postaw na innowacyjne rozwiązania prosto od polskiego producenta. Poznaj zalety naszych maszyn i złóż zamówienie na jedną z nich u przedstawiciela Irmatic.
irstock-945-hover
irstock-1260-hover
irdrawer-hover
irlocker-hover
irdepo-hover
irspace-hover
irpoint-icon
irsystem-hover
3

Przeznaczenie automatów MRO

Automaty MRO, czyli automaty Maintenance, Repair and Operations, to maszyny do zadań specjalnych. Ukryty w estetycznie wykonanej i mocnej obudowie system komputerowy to możliwość stworzenia uporządkowanej przestrzeni magazynowej, w której nawet drobne elementy są łatwodostępne i dobrze widoczne. Bez wątpienia proponowane przez nas maszyny stanowią ogromną alternatywę dla tradycyjnego magazynu, z której korzysta coraz więcej firm.

Z jakich powodów warto inwestować w nowoczesne automaty MRO?

Automaty MRO są łatwe w obsłudze, a uzupełnienie stanów magazynowych jest z nimi wyjątkowo łatwe. Jeśli zależy Ci na zmniejszeniu zatrudnienia, zoptymalizowaniu powierzchni magazynu oraz wydajnej pracy kadry, zainwestuj w automaty MRO. Nowoczesne rozwiązania stanowią nieocenioną pomoc współczesnym przedsiębiorcom w wielu branżach. Coraz trudniej jest o współpracę z rzetelnymi i lojalnymi pracownikami. W takich sytuacjach warto inwestować w automaty, by usprawnić działanie firmy, wyeliminować problem nagminnych zwolnień lekarskich oraz zadbać o odpowiednie wyposażenie pracowników w czasie pracy. 

Automaty MRO to:

  • niższe koszty utrzymania firmy,
  • niemal bezobsługowa współpraca,
  • porządek w magazynie,
  • sprawnie uzupełnienia stanów magazynowych.

Gdzie można umieścić automat MRO?

Wszędzie. Automaty MRO od polskiego producenta Irmatic to maszyny, które świetnie sprawdzają zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz. W zależności od specyfiki prowadzonej firmy możemy dopasować maszynę do indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy. Decydując się na współpracę z naszą firmą, nic Cię nie ogranicza. Zadbamy o to, by produkt w 100 procentach spełniał Twoje oczekiwania i potrzeby. Zanim otrzymasz gotowy automat MRO wykonamy projekt, który pod względem wizualnym i funkcjonalnym będzie dopasowany do Twojego przedsiębiorstwa. 

Umów się na spotkanie i zamów automat MRO od polskiego producenta

Zdecyduj się na współpracę z polskim producentem, by otrzymać maszynę zgodną z oczekiwaniami i potrzebami. Każdy etap współpracy jest szczegółowo omawiany. Dbamy o jakość świadczonych usług i zwracamy uwagę na detale. Zawsze działamy zgodnie z wytycznymi klientów, dlatego cieszymy się nieposzlakowaną opinią. Zdecyduj się na spotkanie z naszym przedstawicielem, byśmy mogli rozwiać Twoje wątpliwości. 

Postaw na innowacyjne rozwiązania, które ułatwią Ci prowadzenie firmy zgodnie z wymaganymi przepisami. Zamów nowoczesny automat wydawczy do branży przemysłowej, logistycznej lub do sektora publicznego. W Irmatic zawsze masz wybór. 

Zamów automat MRO

Porozmawiajmy o możliwościach, jakie dadzą Ci nowoczesne urządzenia IRMATIC.

irmatic-logo-white

Irmatic Sp. z o.o.

ul. Sobienki 30,
08-445 Osieck
NIP: 123 149 55 51

[email protected]

Adres korespondencyjny:
ul. Puławska 457,
02-844 Warszawa

Sebastian Sawicki

+48 514 840 644

Michał Zaremba

+48 600 088 914

Przemysław Jałocha

+48 507 249 855

Napisz do nas

Zgoda