Automaty vendingowe

Zainwestuj w profesjonalne automaty vendingowe. To one są odpowiedzią na zmniejszenie kosztów prowadzonej firmy, usystematyzowanie procesów oraz zwiększenie dostępności najbardziej pożądanych wśród pracowników produktów. A to wszystko pod Twoim bacznym okiem, dzięki regularnie generowanym raportom. Zadbaj o komfort i bezpieczeństwo kadry. Zdecyduj się na innowacyjne rozwiązania, które są niemal bezobsługowe. Poznaj zalety automatów vendingowych Irmatic.

irstock-945-hover
irstock-1260-hover
irdrawer-hover
irlocker-hover
irdepo-hover
irspace-hover
irpoint-icon
irsystem-hover
3

Do czego służą automaty vendingowe, czyli co to jest?

Automat vendingowy to maszyna, która została stworzona w taki sposób, by skutecznie usprawnić wewnętrzne procesy zachodzące niemal w każdej firmie. Jego potencjał jest ogromny, ze względu na możliwość dopasowania parametrów do potrzeb konkretnych obszarów w biznesie. Co to oznacza? Sprzęty vendingowe mogą różnić się od siebie pod względem wielkości i funkcjonalności, ponieważ mają nieskończoną liczbę możliwości. Każda skrytka może mieć inny rozmiar, finalnie ich ilość może się od siebie różnić, a przejrzysty panel obsługi jest łatwy w użyciu.

W jakich branżach sprawdziły się już popularne automaty vendingowe?

Największą zaletą nowoczesnych automatów vendingowych, jest możliwość dopasowania ich niemal do wszystkich sektorów gospodarczych. Bez względu na to, w jakim obszarze porusza się Twoja firma, dzięki nim możesz wiele zyskać. Oto branże, które już zainwestowały w innowacyjne rozwiązania i każdego dnia wykorzystują potencjał polskich maszyn.

  • Przemysł — takie maszyny skutecznie wpływają na poprawę wydajności całej firmy. Dzięki nim możesz między innymi zoptymalizować procesy technologiczne. 
  • Automotive — innowacyjne rozwiązania to świetny sposób na progres w osiągnięciach marki. Dzięki nim możesz poprawić wiele kluczowych procesów produkcyjnych, dzięki bezustannemu dostępowi do narzędzi i akcesoriów.
  • Lotnictwo — idealne do wykorzystania w branży lotniczej, ponieważ ograniczają koszty generowane w magazynach oraz w produkcji.
  • Logistyka — jeśli chcesz zwiększyć swoją kontrolę nad pracą magazynu logistycznego, to innowacyjne sprzęty vendingowe skutecznie to umożliwiają. A dodatkowo zwiększysz również wydajność swojej firmy w tym obszarze.
  • Sektor publiczny — proponowane przez Irmatic rozwiązania to również właściwy sposób do zarządzania zapasami lub kolportaż produktów na terenie obiektu.
  • Szpitale i laboratoria — zadbaj o prawidłowy przepływ produktów niezbędnych do pracy kadrze. Zainwestuj w sprzęty vendingowe w szpitalu lub w laboratorium.

Co można zyskać, inwestując w nowoczesne automaty vendingowe?

Bez względu na sektor, warto pamiętać, że maszyny vendingowe skutecznie poprawiają komfort i bezpieczeństwo kadry. Dzięki nieograniczonemu dostępowi do kluczowych na terenie zakładu pracy produktów, warunki pracy ulegają poprawie. Ponadto firma może zrezygnować ze stanowisk odpowiedzialnych za wydawanie produktów. Przepływ produktów odbywa się płynnie pod bacznym okiem komputera, który generuje raporty i informuje, gdy przychodzi czas uzupełnienia inteligentnego magazynu.

Bez względu na to, czy zależy Ci na zwiększeniu dostępności do produktów BHP, narzędzi, czy też leków, maszyny vendingowe to sprawdzony sposób, który pomoże Ci osiągnąć optymalny efekt. Są dostępne 24/7 więc współgrają z każdym systemem pracy, co finalnie zalicza się do ich największych zalet.

Z jakich powodów warto zainwestować w automaty vendingowe z Irmatic?

Wśród maszyn dostępnych na rynku, warto postawić na produkty polskie. A wszystko dlatego, że polski producent to optymalny czas reakcji w przypadku potrzeby wprowadzenia zmian, lub dostosowania maszyny do nowego obszaru w firmie. 

Ponadto urządzenia zaprojektowane na terenie naszego kraju są bardzo dobrze dopasowane do potrzeb lokalnych przedsiębiorców. Intuicyjny panel obsługi, współpraca z systemami komputerowymi na terenie przedsiębiorstwa to zalety, które minimalizują czas poświęcony na obsługę maszyn. 

Decydując się na maszyny vendingowe Irmatic otrzymujesz możliwość dopasowania ilości skrytek oraz ich wymiarów do indywidualnych potrzeb sektora, w którym działasz. Z pewnością zwiększenie dostępności najbardziej popularnych produktów doceni cała kadra. 

W jaki sposób zamówić automat vendingowy do swojej firmy?

Aby złożyć zamówienie na nowoczesny automat vendingowy, wystarczy się z nami skontaktować. Dbamy o to, by każdy klient otrzymał produkt, który w 100% spełni jego oczekiwania. Z tego właśnie powodu każde zamówienie jest dopasowywane indywidualnie do potrzeb firmy. Szczegółowe pytania, wymiary produktów, które mają znaleźć się w skrytkach oraz ogólne przeznaczenie maszyny, to informacje, które są niezbędne, by uczynić te sprzęty niezastąpionymi pomocnikami w każdym sektorze biznesu. W naszej ofercie znajdziesz automaty wydające i automaty BHP — sprawdź, czym one są.

Zainwestuj w innowacyjne rozwiązania. Postaw na estetykę, trwałość i intuicyjny panel obsługi — współpraca z takim „pracownikiem” to czysta przyjemność!

Zamów automat vendingowy do Twojej firmy

Porozmawiajmy o możliwościach, jakie dadzą Ci nowoczesne urządzenia IRMATIC.

irmatic-logo-white

Irmatic Sp. z o.o.

ul. Sobienki 30,
08-445 Osieck
NIP: 123 149 55 51

[email protected]

Adres korespondencyjny:
ul. Puławska 457,
02-844 Warszawa

Sebastian Sawicki

+48 514 840 644

Michał Zaremba

+48 600 088 914

Przemysław Jałocha

+48 507 249 855

Napisz do nas

Zgoda