Automaty wydające

Poznaj skuteczność nowoczesnych automatów wydających, które sprawdzą się na terenie każdej firmy. Funkcjonalność, estetyczny wygląd oraz generowane automatycznie raporty to wygoda i wzrost poczucia bezpieczeństwa. Każdy proces, w który angażuje się ta maszyna, jest monitorowany i udokumentowany. Jeśli chcesz zmniejszyć miesięczne koszty utrzymania firmy, wybierz praktyczne automaty wydające stworzone przez markę Irmatic.
irstock-945-hover
irstock-1260-hover
irdrawer-hover
irlocker-hover
irdepo-hover
irspace-hover
irpoint-icon
irsystem-hover
3

Do czego służą automaty wydające?

Automaty wydające to nowoczesne maszyny, które dzięki połączeniu bezobsługowego systemu z funkcjonalnym panelem obsługi, umożliwiają samoczynne pobieranie produktów przez kadrę, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Ich wielkość, zastosowanie oraz wygląd wizualny są dopasowywane bezpośrednio do potrzeb klienta. Dzięki nim możesz spełnić potrzeby kadry pracowniczej bez względu na organizację pracy, w Twojej firmie. 

Cechy charakterystyczne profesjonalnych automatów wydających

Automaty wydające od polskiego producenta to urządzenia, które charakteryzują się poniższymi cechami:

  • Bezawaryjność — wielokrotnie testowane systemy i zastosowane w nich rozwiązania sprawiają, że nasze maszyny wydające charakteryzują się niskim stopniem awaryjności.
  • Możliwość dopasowania do zmieniających się potrzeb firmy — jeśli dojdzie do kluczowych zmian w Twojej firmie, to automaty wydające możemy w każdej chwili dopasować do pojawiających się nowych potrzeb. 
  • Wysoka funkcjonalność — możliwość dostosowania wielkości i ilości skrytek oraz generowanie automatycznych raportów o stanie magazynowym czynią je bezkonkurencyjnymi urządzeniami, które z powodzeniem mogą zastąpić pracę ludzi. 
  • Minimalny wkład pracy człowieka w ich pracę — w przypadku automatów od marki Irmatic, człowiek jest zobowiązany tylko i wyłącznie do uzupełnienia braków w poszczególnych skrytkach.

Co może zyskać Twoja firma dzięki automatom wydającym narzędzia lub leki?

Bez wątpienia inwestycja w nowoczesne automaty wydające od polskiego producenta to rozwiązanie, które zachwyca bezterminową funkcjonalnością. Maszyny są przystosowane do zmieniających się potrzeb firm — można je niemal w każdej chwili uzupełnić o kolejne produkty lub zmienić ilość i wielkość skrytek. 

System, który jest wykorzystywany w automatach wydających, jest intuicyjny w obsłudze. Umożliwia generowanie raportów na życzenie lub okresowych. To od Ciebie zależy, w jakim stopniu nasze automaty zgrają się z potrzebami Twojej firmy. A wystarczy, że nam o nich opowiesz — my zajmiemy się resztą.

W jakich branżach warto zainwestować w automat wydający?

Automaty wydające zostały zaprojektowane i skonstruowane w taki sposób, by gwarantowały efektywną pracę niemal w każdym obszarze biznesu. Automat wydający narzędzia jest odpowiedni do przedsiębiorstw działających w obszarach produkcyjnych, handlowych, a nawet w wielkopowierzchniowych magazynach. Automat do wydawania leków to natomiast maszyna, którą można wykorzystać w laboratoriach i ośrodkach służby zdrowia do wewnętrznego wykorzystywania przez kadrę pracowniczą. Jednak automaty Irmatic to rewelacyjne rozwiązanie także w innych dziedzinach polskiej gospodarki. Możesz w nie zainwestować w branży przemysłowej, lotniczej, a nawet w sektorze publicznym.

Jak zamówić funkcjonalny automat wydający Irmatic?

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem, by wspólnie określić potrzeby Twojej firmy i dopasować najlepszy automat wydający. W kolejnym kroku określimy ilość oraz wielkość poszczególnych skrytek. Po przygotowaniu i zatwierdzeniu umowy zajmiemy się realizacją zamówienia, byś w krótkim czasie otrzymał gotowy automat wydający — szyty na miarę Twoich potrzeb

Zainwestuj w nowoczesne rozwiązania, minimalizuj koszty i zwiększaj poczucie bezpieczeństwa — automaty wydające Irmatic to maszyny do zadań specjalnych.

Zamów automat wydający do swojej firmy

Porozmawiajmy o możliwościach, jakie dadzą Ci nowoczesne urządzenia IRMATIC.

irmatic-logo-white

Irmatic Sp. z o.o.

ul. Sobienki 30,
08-445 Osieck
NIP: 123 149 55 51

[email protected]

Adres korespondencyjny:
ul. Puławska 457,
02-844 Warszawa

Sebastian Sawicki

+48 514 840 644

Michał Zaremba

+48 600 088 914

Przemysław Jałocha

+48 507 249 855

Napisz do nas

Zgoda