Szafy vendingowe

Poznaj zalety nowoczesnych szaf vendingowych. Producent z Polski dba o ich jakość i funkcjonalność, a na Twoje życzenie dopasujemy je do potrzeb firmy. Sprawdź, dlaczego jeszcze warto inwestować w innowacyjne rozwiązania, które umożliwiają podnoszenie jakość usług. 

irstock-945-hover
irstock-1260-hover
irdrawer-hover
irlocker-hover
irdepo-hover
irspace-hover
irpoint-icon
irsystem-hover
3

Czym są szafy vendingowe i szafy wydające?

Szafy vendingowe oraz szafy wydające określają te same urządzenia. Są one przeznaczone do poprawy wydajności firmy poprzez lepszą organizację pracy kadry. Zastanawiasz się, czy to możliwe? Oczywiście, że tak. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, które łączą w sobie funkcjonalność systemów komputerowych i wolnostojących maszyn, otrzymujesz produkt, który zastępuje z powodzeniem nawet duży magazyn. Do tego Twoi pracownicy otrzymują możliwość realizowania wygodnych zwrotów, a każdy proces jest zapisany w systemie. Dzięki szafom wydającym nadzór nad wydawaniem towarów BHP czy też akcesoriów związanych z pracą jest łatwy i przejrzysty, co pozytywnie wpływa na redukcję kosztów.

Co można przechowywać w nowoczesnych szafach vendingowych?

W ofercie marki Irmatic znajdują się nowoczesne rozwiązania, które z łatwością można dopasować do potrzeb każdej firmy. A więc na pytanie, co można przechowywać w szafach vendingowych, śmiało można stwierdzić, że wszystko. I wbrew pozorom nie jest to żaden absurd. Nasze maszyny przygotowane są zgodnie z oczekiwaniami klientów. Finalnie właśnie to czyni je wyjątkowymi, ponieważ można w nich przechowywać zarówno drobne produkty, takie jak rękawice BHP, oraz większe, np. maszyny do pracy w magazynie, kaski, obuwie robocze. Wielkość każdej przegródki dopasowujemy do konkretnych produktów, co sprawia, że możliwości są w zasadzie nieograniczone. 

Zalety inwestowania w szafy wydające

Szafy wydające od polskiego producenta to nieograniczone możliwości w rozwoju, co doceniło już wiele firm w kraju i w Europie. Dzięki nim można skutecznie:

  • zredukować koszty utrzymania magazynu,
  • zmniejszyć liczbę pracowników, 
  • poprawić wydajność kadry,
  • czuwać nad procesem wydawania produktów i odbierania zwrotów,
  • zapomnieć o skomplikowanych procesach, które często utrudniają działanie firmy i zwiększają koszty utrzymania. 

Szafy wydające są proste w obsłudze i można je umieścić zarówno w budynku, jak i na zewnątrz budynku. Dzięki nim narzędzia, artykuły BHP oraz niezbędne akcesoria zawsze będą pod ręką Twojej kadry. 

Cena szaf vendingowych od polskiego producenta

Elastyczność w realizowaniu zamówień to nasza największa zaleta. Ale wraz z nią idzie w parze zmienność cen. Koszt wykonania szafy vendingowej na zamówienie może być skrajnie różny. Wiąże się to z określeniem jej wielkości, ilością skrytek, poziomem zaawansowania funkcjonalności systemu. Ogromna różnica jest pomiędzy IRSTOCK 949, a IRSYSTEM. Więc cena za realizację usługi jest ściśle uzależnioną od Twoich oczekiwań i potrzeb firmy, którą reprezentujesz. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom inwestorów i naszych partnerów, każde zapytanie ofertowe, które wpływa do naszego biura, kończy się szczegółową rozmową oraz przygotowaniem wyceny przez naszego przedstawiciela. W Irmatic cenimy przejrzystość na każdym poziomie współpracy i dbamy o to, by klienci byli zadowoleni z naszych usług. 

Dołącz do naszych partnerów biznesowych jeszcze dziś. 

Zamów automat wrzutowy

Porozmawiajmy o możliwościach, jakie dadzą Ci nowoczesne urządzenia IRMATIC.

irmatic-logo-white

Irmatic Sp. z o.o.

ul. Sobienki 30,
08-445 Osieck
NIP: 123 149 55 51

[email protected]

Adres korespondencyjny:
ul. Puławska 457,
02-844 Warszawa

Sebastian Sawicki

+48 514 840 644

Michał Zaremba

+48 600 088 914

Przemysław Jałocha

+48 507 249 855

Napisz do nas

Zgoda