Automaty BHP

Zadbaj o całodobową dostępność artykułów BHP na terenie swojej firmy. Pozwól pracownikom czuć się komfortowo i bezpiecznie bez względu na stosowany system pracy. Automaty BHP to maszyny, które znajdą zastosowanie w każdym sektorze polskiego biznesu. Zdecyduj się na inwestycję, która jest bezobsługa, a mimo to zmniejsza miesięczne koszty utrzymania firmy.
irstock-945-hover
irstock-1260-hover
irdrawer-hover
irlocker-hover
irdepo-hover
irspace-hover
irpoint-icon
irsystem-hover
3

Czym są automaty BHP? Maszyny do zadań specjalnych.

Automaty BHP to maszyny, które zostały skonstruowane w taki sposób, by pomieścić tysiące artykułów z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Różnej wielkości skrytki umożliwiają przechowywanie produktów i ich wydawanie bez względu na czas. Jeśli Twoja kadra pracuje również w godzinach nocnych, to zapomnij o tworzeniu stanowiska, by w tym czasie zapewnić dostęp do tych towarów. Automat BHP świetnie to zastąpi. 

Dzięki intuicyjnemu panelowi oraz nowoczesnym systemom działanie maszyn BHP jest łatwe, płynne i bezawaryjne. To idealne rozwiązanie w obszarach, gdzie przepisy BHP mają szczególne znaczenie. 

Po czym poznać profesjonalne maszyny BHP?

Profesjonalne automaty BHP to maszyny do zadań specjalnych. Zastanawiasz się, po czym je poznać? Oto ich najważniejsze cechy:

  • Są dostępne 24/7 – oznacza to, że bez względu na porę dnia lub nocy, każdy pracownik ma nieograniczony dostęp do towarów, które mają mu zapewnić bezpieczeństwo w pracy. W ten sposób, jako pracodawca, możesz wywiązać się ze swoich obowiązków, a w razie niespodziewanych sytuacji w postaci wypadków, prawo będzie po Twojej stronie.
  • Skalowalność — ta cecha sprawia, że automaty BHP można zintegrować z wewnętrznym systemem w Twojej firmie. Masz również możliwość rozbudowy maszyny o zupełnie nowe moduły. 
  • Monitoring i raporty — wprowadzenie do systemu odpowiednich funkcji sprawia, że automaty są niemal bezobsługowe. Zawsze możesz sprawdzić bieżące lub wsteczne raporty, a także dostajesz dostęp do innych wartościowych informacji. 

Jakie możliwości zyskuje firma z automatem BHP?

Innowacyjne rozwiązania wydawcze w postaci automatów BHP to ogrom możliwości. Przede wszystkim już od pierwszych miesięcy zaobserwujesz zmniejszenie kosztów prowadzenia firmy. Stanowisko pracy, które służy uzupełnianiu artykułów BHP wśród pracowników, prawdopodobnie będzie można zlikwidować. Wszystkie niezbędne towary umieszczone w skrytkach są bowiem bezustannie dostępne. Ponadto nasze maszyny BHP możesz ustawić na zewnątrz lub w środku obiektu, co czyni je uniwersalnymi. Zwiększają bezpieczeństwo pracowników, wpływają na komfort, a także są bezawaryjne. Taka maszyna w firmie to duże ułatwienie między innymi w organizacji pracy zespołu. 

Automaty BHP — w jakich sektorach już zdobyły popularność?

Nasze maszyny BHP są popularne w wielu obszarach biznesowych. Do najczęściej wymienianych z pewnością warto zaliczyć:

  • Logistykę — zapewniają bezustanny dostęp do produktów BHP w każdym systemie zmianowym.
  • Sektor publiczny — umożliwiają sprawną dystrybucję dokumentacji i akcesoriów biurowych na terenie obiektu. 
  • Szpitale i laboratoria — zwiększają dostępność najbardziej popularnego asortymentu i pozytywnie wpływają na efektywność wykorzystywanych materiałów. 
  • Przemysł — pozytywnie wpływają na warunki pracy kadry, dzięki czemu optymalizują poziom bezpieczeństwa. 

Zamów nowoczesne automaty BHP od polskiego producenta

Jeśli zależy Ci na wdrażaniu efektywnych rozwiązań, zdecyduj się na konsultację z naszym przedstawicielem. Pomożemy Ci zdecydować, który model automatów BHP będzie najlepszy, a także wspólnie zadbamy o jego optymalizację pod względem modułów, wielkości skrytek oraz funkcji w panelu obsługi. 

Postaw na nowoczesne rozwiązania i zainwestuj w profesjonalny automat wydawczy BHP, automat vendingowy lub automaty wydający w swojej firmie.

Zamów automat BHP do firmy

Porozmawiajmy o możliwościach, jakie dadzą Ci nowoczesne urządzenia IRMATIC.

irmatic-logo-white

Irmatic Sp. z o.o.

ul. Sobienki 30,
08-445 Osieck
NIP: 123 149 55 51

[email protected]

Adres korespondencyjny:
ul. Puławska 457,
02-844 Warszawa

Sebastian Sawicki

+48 514 840 644

Michał Zaremba

+48 600 088 914

Przemysław Jałocha

+48 507 249 855

Napisz do nas

Zgoda