Automaty do sprzedaży

Szukasz solidnego i wielofunkcyjnego automatu do sprzedaży? Wybierz produkt od polskiego producenta, który w każdej chwili będziesz mógł dowolnie rekonfigurować. Poznaj jakość nabywanych maszyn, by mogły one służyć długo i bezawaryjnie. Złóż zamówienie na automat do sprzedaży u polskiego producenta.
irstock-945-hover
irstock-1260-hover
irdrawer-hover
irlocker-hover
irdepo-hover
irspace-hover
irpoint-icon
irsystem-hover
3

Czym są automaty do sprzedaży?

Automaty do sprzedaży to maszyny, które ułatwiają dystrybucję towarów na terenie firmy lub sprzedaż produktów z wybranego sektora. Dzięki uzbrojeniu korpusu w nowoczesny system komputerowy są one bezawaryjne i wielofunkcyjne. Bezdotykowy panel umożliwia wybranie odpowiedniej opcji. Postępowanie zgodnie z instrukcją na wyświetlaczu umożliwia otrzymanie wybranego towaru.

Automaty do sprzedaży Irmatic to wysokiej jakości maszyny, które można dostosować do potrzeb każdej branży. Bez względu na gabaryt sprzedawanych produktów są one proste w obsłudze i niezawodne

Automaty samosprzedające — dlaczego warto w nie inwestować?

Automaty samosprzedające to maszyny, które w znacznym stopniu usprawniają dystrybucję towarów. Dobrze widoczna witryna oraz obszerna kieszeń to pewność, że produkty będą wpadać bezpiecznie, by kupujący mógł otrzymać dokładnie to, czego potrzebuje, bez dodatkowej pomocy personelu. 

Drugą, istotną kwestią w automatach do sprzedaży jest kwestia finansowa. Inwestując raz w zakup maszyny, możesz skutecznie obniżyć miesięczne koszty utrzymania firmy. W zasadzie samosprzedające maszyny zmniejszają koszty z tytułu zatrudnienia pracowników. Zamiast tworzyć kolejną wyspę sprzedażową w budynku wielkopowierzchniowym, automat Irmatic świetnie poradzi sobie z obsługą klientów i wydawaniem towarów. A gdy produkty w poszczególnych skrytkach będą się kończyć, maszyna wyśle raport, który Cię o tym poinformuje. 

Jakie cechy są istotne w czasie wyboru automatów samoobsługowych?

Zakup maszyn samosprzedających bez wątpienia powinien być dobrze przemyślany. Na pierwszym miejscu zawsze powinna stać jakość wykonania poszczególnych elementów i podzespołów oraz współpraca z producentem. Jeśli zdecydujesz się na tańszy produkt, pochodzący od zagranicznego producenta, ten kontakt może być zwyczajnie utrudniony. W przypadku maszyn stworzonych w całości w Polsce masz pewność, że w przypadku reorganizacji wnętrza maszyny lub niezbędnej nagłej pomocy specjalistów technicznych, możesz liczyć na nasze wsparcie. Te czynniki wbrew pozorom są niezwykle ważne, tym bardziej że nasze maszyny są trwałe i będą służyć Twojej firmie przez wiele lat. 

A więc, w czasie podejmowania decyzji, koniecznie zastanów się, na czym najbardziej Ci zależy. Postaw na pierwszym miejscu jakość wykonania i bezobsługowy system komputerowy, który ogranicza Twoje zaangażowanie do absolutnego minimum w postaci uzupełnienia braków w automacie sprzedającym.

W jakich branżach warto wykorzystać automaty do sprzedaży?

Nasi klienci doceniają wielofunkcyjność proponowanych przez nas rozwiązań, więc na co dzień poruszają się w bardzo skomplikowanych branżach. Dotychczas nowoczesne automaty Irmatic trafiły już między innymi do poniższych sektorów:

  • Lotnictwo — w tej branży stosowanie automatów do sprzedaży stało się powszechne już wiele lat temu. Dziś inwestorzy z tego sektora chętnie umieszczają w nich różnego typu produkty, by zwiększyć dostępność asortymentu oraz ograniczyć koszty obsługi.
  • Sektor publiczny — automaty do sprzedaży to nie tylko możliwość dystrybucji popularnych towarów spożywczych na terenie placówek publicznych, ale też możliwość kolportażu niezbędnych produktów biurowych. 
  • Logistyka i transport — ta branża jest niezwykle wymagająca, a automaty do sprzedaży skutecznie zwiększają dostępność pożądanych produktów, zwiększając tym samym wydajność oraz bezpieczeństwo kadry. 
  • Przemysł — automaty do sprzedaży to najlepszy sposób na optymalizację procesów technologicznych w sektorze przemysłowym.

Jak widzisz, zastosowanie automatów samosprzedających jest ogromne. Na Twoje życzenie możemy je dopasować do potrzeb każdej branży, a Ty w krótkim czasie zauważysz płynące z tej decyzji zakupowej korzyści.

Jak zamówić automat sprzedający z Irmatic?

Aby skorzystać z oferty naszej firmy, wystarczy umówić się na spotkanie z naszym przedstawicielem. To on odpowie na Twoje wszystkie pytania i pomoże dopasować wielkości poszczególnych skrzynek do asortymentu. Po szczegółowej rozmowie możesz zdecydować się na zamówienie automatu sprzedającego. Wykonamy go zgodnie z Twoimi zaleceniami. 

Pamiętaj, że w Irmatic stawiamy na najwyższą jakość proponowanych rozwiązań i ich bezobsługowość. Zadbaj o komfort swojego personelu i wykorzystaj potencjał bezkonkurencyjnych maszyn od polskiego producenta automatów vendingowych. W naszej ofercie znajdziesz między innymi automaty do sprzedaży, automaty przeznaczone do branży lotniczej, oraz do szpitali i laboratoriów

Nie zwlekaj dłużej, poznaj szczegóły naszej oferty jeszcze dziś. 

Zamów automat sprzedający

Porozmawiajmy o możliwościach, jakie dadzą Ci nowoczesne urządzenia IRMATIC.

irmatic-logo-white

Irmatic Sp. z o.o.

ul. Sobienki 30,
08-445 Osieck
NIP: 123 149 55 51

[email protected]

Adres korespondencyjny:
ul. Puławska 457,
02-844 Warszawa

Sebastian Sawicki

+48 514 840 644

Michał Zaremba

+48 600 088 914

Przemysław Jałocha

+48 507 249 855

Napisz do nas

Zgoda