Automaty wrzutowe

Potrzebujesz nowoczesnego automatu wrzutowego? Poznaj zalety maszyn tworzonych w odpowiedzi na potrzeby zróżnicowanych branż. Sprawdź, dlaczego warto nam zaufać i podejmij właściwą decyzję. Dzięki naszej współpracy Twoja firma będzie generować większe zyski, a Ty szybko zapomnisz o uporczywych awariach i brakach towaru. Poznaj bliżej wszystkie zalety automatów wrzutowych Irmatic.

irstock-945-hover
irstock-1260-hover
irdrawer-hover
irlocker-hover
irdepo-hover
irspace-hover
irpoint-icon
irsystem-hover
3

Do czego służą automaty wrzutowe?

Automaty wrzutowe to nie tylko tradycyjne budki telefoniczne, z których można było skontaktować się z bliskimi jeszcze przed rozkwitem ery telefonii komórkowej. Te maszyny wciąż znajdują swoje zastosowanie we współczesnych firmach, by ułatwić odbiór zużytej odzieży roboczej, maszyn lub akcesoriów. Automaty wrzutowe umożliwiają sprawną i bezobsługową pomoc kadrze w organizacji każdego dnia w pracy. Ale też zwiększają dostęp do gotowych produktów, np. kawa, herbata czy też słone lub słodkie przekąski. Poznaj zalety ich wykorzystywania, jeśli cenisz funkcjonalne rozwiązania.

Zalety wykorzystywania automatów wrzutowych w firmach 

Bez wątpienia największą zaletą wykorzystywania automatów wrzutowych w firmach jest ich bezobsługowość i bezawaryjność. Innowacyjne rozwiązania uzupełnione o proste w obsłudze, ale też funkcjonalne systemy komputerowe, sprawiają, że korzystanie z nich jest niezwykle łatwe. Przejrzysty panel obsługi umożliwia otrzymanie tego, na co właśnie ma się ochotę. W tym przypadku możesz skutecznie zmniejszyć koszty związane z prowadzeniem firmy.

W jakich branżach są już stosowane automaty wrzutowe?

  • Obsługa ogólna — czasowy wyrzutnik monet do pralki lub suszarki umożliwia sprawną obsługę urządzeń zgodnie z zasadami panującymi w danej firmie.
  • Spożywcza — automaty wrzutowe na monety to idealna opcja do tego, by w miejscach publicznych wypić ciepłą kawę lub gorącą czekoladę. Dzięki nim można również skosztować ulubioną przekąskę, gdy zgłodniejesz. 
  • Kolportaż artykułów biurowych — wykorzystanie automatu wrzutowego na terenie biurowca umożliwia zapewnienie stałego dostępu do artykułów papierniczych bez względu na godziny pracy. 
  • Salony rozrywki — dzięki nowoczesnym automatom wrzutowym Irmatic powstają salony gier, które absorbują wolny czas miłośników takiej formy spędzania wolnych chwil. 

Sprawdź, jak sprawnie zamówić personalizowany automat wrzutowy

Firma Irmatic jest polskim producentem nowoczesnych automatów wrzutowych. Dbamy o jakość wszystkich podzespołów, estetyczny wygląd oraz łatwą obsługę. Łącząc wszystkie niezbędne cechy, produkujemy niezawodne maszyny, które są wykorzystywane wielu sektorach. Jeśli zależy Ci na tym, by automat wrzutowy był bezawaryjny, umów się na spotkanie z naszym przedstawicielem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji — odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy ofertę, która spełni Twoje oczekiwania. Postaw na sprawdzone rozwiązania od polskiego producenta. Poznaj nasze automaty do sektora publicznego, szpitali i laboratoriów oraz lotnictwa

Odmień swoją firmę i generuj większe zyski dzięki Irmatic.

Zamów automat wrzutowy

Porozmawiajmy o możliwościach, jakie dadzą Ci nowoczesne urządzenia IRMATIC.

irmatic-logo-white

Irmatic Sp. z o.o.

ul. Sobienki 30,
08-445 Osieck
NIP: 123 149 55 51

[email protected]

Adres korespondencyjny:
ul. Puławska 457,
02-844 Warszawa

Sebastian Sawicki

+48 514 840 644

Michał Zaremba

+48 600 088 914

Przemysław Jałocha

+48 507 249 855

Napisz do nas

Zgoda