Szafy na leki: medyczne i lekarskie

Korzystaj z innowacyjnych rozwiązań, których celem jest zwiększenie zysków, generowanie oszczędności i optymalizacja dostępności niezbędnych na terenie zakładu pracy. Poznaj zalety szaf na leki. Medyczne i lekarskie szafy to produkty, które w znacznym stopniu ułatwiają zarządzanie. Postaw na Irmatic, wybierz szafy na leki medyczne z wyższej półki. 

irstock-945-hover
irstock-1260-hover
irdrawer-hover
irlocker-hover
irdepo-hover
irspace-hover
irpoint-icon
irsystem-hover
3

Do czego służą popularne szafy medyczne?

Szafy medyczne są przeznaczone do przechowywania produktów medycznych i towarów BHP, by były one zawsze pod ręką, przy jednoczesnym monitorowaniu ich przepływu. Mnogość skrytek w jednej szafie sprawia, że są one niezwykle funkcjonalne i dodatkowo zajmują niewiele miejsca. Po wybraniu odpowiedniej opcji na monitorze można w łatwy sposób otrzymać pożądany produkt.

Z jakich powodów warto zainwestować w medyczne szafy na lekarstwa?

Inwestowanie na terenie zakładu pracy w nowoczesne szafy medyczne to klucz do zwiększania wydajności kadry przy optymalnym minimalizowaniu kosztów. Do obsługi maszyn nie potrzebujesz bowiem pracowników. Jeden człowiek może nadzorować asortyment w szafie medycznej w kilku punktach. A do tego system generuje raporty samodzielnie i przesyła je pod wskazany adres mailowy. W ten sposób czuwasz nad przepływem produktów nawet wtedy, gdy nie ma Cię w firmie. 

Ponadto zakup szafek medycznych to również:

  • Oszczędności — dzięki nim możesz zredukować liczbę pracowników, lub wielkość magazynu. Redukujesz również ilość zużywanych produktów na terenie firmy, co często wpływa na zmniejszenie częstotliwości składania zamówień u zewnętrznych dostawców. 
  • Funkcjonalność — wielkość skrytek możemy dopasować do konkretnych produktów, dzięki czemu w jednym miejscu masz świetnie zarządzany magazyn, który zajmuje niewiele powierzchni. 
  • Dostępność — nasze magazyny w postaci szaf medycznych są dostępne 24/24 H. Takie rozwiązanie dopasuje się do każdego systemu pracy w firmie, by zaopatrzyć kadrę w niezbędne produkty. 

Złóż zamówienie u polskiego producenta szaf lekarskich na leki i środki medyczne

Decydując się na współpracę z polskim producentem szaf medycznych Irmatic, otrzymujesz pewność, że każda maszyna będzie w stu procentach dopasowana do Twoich potrzeb i zgodna z profilem prowadzonej działalności. W naszej firmie dbamy o jakość świadczonych usług, a w czasie współpracy z nami, zawsze możesz nam zgłosić swoje wątpliwości lub potrzeby. 

Wszystkie szafy medyczne produkujemy w fabrykach w Polsce, dzięki czemu części zamienne są dostępne, a usługi serwisowe są świadczone w krótkim czasie. Warto również wiedzieć, że w szafach lekarskich Irmatic można zmieniać ich funkcjonalność, gdy firma będzie chciała się przekształcić lub rozwijać. Dzięki tak dużej funkcjonalności, maszyny będą wykorzystywane przez wiele lat, a inwestycja w krótkim czasie będzie generować zyski.

Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z przedstawicielem. Po rozmowie przygotujemy wycenę wybranej maszyny. Bez względu na to, czy zdecydujesz się IRDRAWER, czy też IRSPACE, nasza współprace z pewnością będzie owocna!

Zamów automat wrzutowy

Porozmawiajmy o możliwościach, jakie dadzą Ci nowoczesne urządzenia IRMATIC.

irmatic-logo-white

Irmatic Sp. z o.o.

ul. Sobienki 30,
08-445 Osieck
NIP: 123 149 55 51

[email protected]

Adres korespondencyjny:
ul. Puławska 457,
02-844 Warszawa

Sebastian Sawicki

+48 514 840 644

Michał Zaremba

+48 600 088 914

Przemysław Jałocha

+48 507 249 855

Napisz do nas

Zgoda