Szafy warsztatowe

Zainwestuj w szafy warsztatowe i zapomnij o kosztownych rozwiązaniach tymczasowych. Polski producent na pierwszym miejscu stawia jakość i funkcjonalność. Wykorzystaj potencjał wirtualnych magazynów i dopasuj urządzenie do indywidualnych potrzeb. Z marką Irmatic organizacja miejsca pracy w każdym warsztacie jest dziecinnie prosta. Poznaj zalety tych urządzeń i zamów szafę warsztatową bezpośrednio od producenta, by zminimalizować koszt inwestycji i zoptymalizować swój poziom zadowolenia. 

irstock-945-hover
irstock-1260-hover
irdrawer-hover
irlocker-hover
irdepo-hover
irspace-hover
irpoint-icon
irsystem-hover
3

Cechy nowoczesnych szaf do  warsztatów

W każdej branży na topie są nowoczesne rozwiązania, które łączą ponadczasową funkcjonalność z łatwą obsługą. Szafy warsztatowe to urządzenia, w których umieszcza się narzędzia, akcesoria lub produkty codziennego użytku na terenie firmy. Można w nich przechowywać wszystko to, co w normalnych okolicznościach leżałoby na regale w tradycyjnym magazynie. 

Szafy warsztatowe Irmatic charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością wykonania i ogromną estetyką w wykończeniu. Urządzenie sprawnie przeprowadza petenta po kolejnych poziomach, by mógł on otrzymać produkt, którego potrzebuje. W szafach warsztatowych można umieszczać również zwroty, co jest równie ważną cechą, ponieważ ułatwia planowanie zakupów.

Przeznaczenie szaf warsztatowych od polskiego producenta

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, to z pewnością już widzisz, że kompletowanie kadry jest ogromnym wyzwaniem. Bez względu na to, czy szukasz pracownika fizycznego, biurowego, czy też specjalisty, nabór jest trudny, a oczekiwania młodych dość wysokie. Decydując się na wdrożenie nowoczesnych szaf warsztatowych, możesz bez cienia ryzyka zrezygnować z zatrudniania pracownika do wydawania towarów i przyjmowania zwrotów w magazynie — wszystkie czynności wykona za niego maszyna zasilana prądem i zarządzana prostym programem komputerowym. I to bez względu na wybrany model urządzenia. A w naszej ofercie znajduje się między innymi IRSTOCK 1260, IRLOCKER oraz IRDEPO

A więc w szafach warsztatowych sygnowanych logiem marki Irmatic możesz zarówno przechowywać produkty, jak i przyjmować zwroty. Ich pojemność jest uzależniona od konkretnego modelu. Niektóre z nich umożliwiają przechowywanie nawet ok. 1700 produktów jednocześnie. Takiego porządku w magazynie Twoja firma jeszcze nie widziała. Pamiętaj, że dobra organizacja skutkuje generowaniem oszczędności — towary zawsze są na swoim miejscu, a system komputerowy pokazuje dokładny stan w magazynie. 

Dlaczego warto zainwestować w szafy warsztatowe produkowane w Polsce?

Decydując się na współpracę z producentem z Polski, otrzymujesz pewność, że szczegóły zawieranej umowy będą dokładnie dopięte, a produkt spełni Twoje wszystkie oczekiwania i potrzeby. Ta kwestia jest niezwykle istotna, ponieważ, każdy przedsiębiorca ma skrajnie różne oczekiwania i potrzeby. W Irmatic dbamy o to, by urządzenia były optymalnie dopasowane do bieżących potrzeb. A gdy, będziesz chciał zmienić szatę graficzną urządzenia lub dokonać zmian w wielkości poszczególnych skrytek, chętnie podejmiemy się realizacji Twojego zlecenia. Jesteśmy otwarci na potrzeby firm i dopasowujemy swoje standardy do współczesnego rynku zbytu produktów i usług.

Korzyści z dysponowania szafami wykorzystywanymi w warsztatach 

Każdy właściciel szafy warsztatowej Irmatic, już po pierwszych miesiącach zauważył, że:

  • praca magazynu jest lepiej zorganizowana,
  • szafa warsztatowa zajmuje niewiele miejsca,
  • pracownicy z łatwością obsługują szafy warsztatowe,
  • możliwość dopasowania wielkości skrytek do poszczególnych produktów ma kluczowe znaczenie, ponieważ wpływa bezpośrednio na wydajność urządzenia,
  • firma generuje mniejsze koszty miesięczne,
  • praca magazynu nie jest zależna od obecności i kompetencji kadry pracowniczej zatrudnionej w magazynie.

Tak dużo korzyści wpływa bezpośrednio na rentowność przedsiębiorstwa. Są to kluczowe kwestie, które umożliwiają rozwój firmie i przyspieszają wzrost zysków

Zamów szafy warsztatowe według indywidualnych preferencji z Irmatic

Do niewątpliwych zalet współpracy z marką Irmatic warto zaliczyć naszą elastyczność. Lata praktyki pokazały, że każda oferta powinna podlegać modyfikacji, by w stu procentach zadowolić klientów szaf warsztatowych. Dopasowywanie poszczególnych skrytek już na etapie projektu skutkuje przemyślaną budową, co w efekcie rzutuje na zadowolenie z użytkowania naszych urządzeń. 

Zwracamy szczególną uwagę na jakość surowców, wygląd, funkcjonalność, konkurencyjność cen oraz korzyści, które są nieodzowną częścią zakupów w Irmatic. Postaw na rozwój swojej firmy — wybierz rozwiązania godne XXI wieku. Z nami skutecznie zminimalizujesz powierzchnię magazynu i zwiększysz jego funkcjonalność. To cel wielu firm, które stawiają na optymalny rozwój, pomimo trudnych okoliczności prowadzenia firmy w Polsce.

Zdecyduj się na sprawdzone rozwiązania, wybierz rozwój w stylu Irmatic. 

Zamów automat wrzutowy

Porozmawiajmy o możliwościach, jakie dadzą Ci nowoczesne urządzenia IRMATIC.

irmatic-logo-white

Irmatic Sp. z o.o.

ul. Sobienki 30,
08-445 Osieck
NIP: 123 149 55 51

[email protected]

Adres korespondencyjny:
ul. Puławska 457,
02-844 Warszawa

Sebastian Sawicki

+48 514 840 644

Michał Zaremba

+48 600 088 914

Przemysław Jałocha

+48 507 249 855

Napisz do nas

Zgoda